02 квітня 2018, 20:29
На Полтавщині відзначать 180-річчя видатного земляка Олексія Бутовського
Відбулося перше засідання щодо проведення заходів у межах відзначення 180-річчя члена першого Міжнародного олімпійського комітету, провісника сучасного олімпійського руху, краянина Олексія Бутовського.
У ньому взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Головко, голова Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Удовіченко, очільники і представники департаментів облдержадміністрації й інших установ, які задіяні в організації дійства.
– Національний олімпійський комітет щороку проводить загальноукраїнські семінари-наради для всіх, хто займається олімпійськими видами спорту, і представників місцевої влади. Кілька років тому ми організовували подібний захід у Горішніх Плавнях. У зв’язку з тим, що нашому видатному землякові, олімпійцю Олексію Бутовському виповнюється 180 років із дня народження, Національний олімпійський комітет вніс пропозицію провести загальноукраїнський захід у Полтаві. Ми погодилися. В обласний центр приїдуть по два представники з різних регіонів України – від державних і громадських організацій, які займаються олімпійськими видами спорту, а також учасники Національного олімпійського комітету, наша спортивна громадськість. Пропонуємо організувати тематичні заходи 14 – 16 червня поточного року. Семінар нараду в Полтаві проводитиме Національний олімпійський комітет. Ми ж, як господарі, маємо провести низку тематичних заходів. Пропонуємо профільним службам і підрозділам включитися в роботу, розробити план із підготовки й проведення заходів. У нас є спортивні об’єкти, які можемо показати на всеукраїнському рівні, – зазначив Олександр Удовіченко.
– Для нас це іміджевий захід, маємо організувати його на достойному рівні, відпрацювати галузеві моменти і нюанси. Зберемося у кінці квітня, підсумуємо напрацьоване й остаточно затвердимо план заходів, – звернувся до учасників зібрання Валерій Головко.
Тож, у травні біля пам’ятника Олексієві Бутовському планують провести урочистий мітинг, висадити дерева на Олімпійській алеї. Олександр Удовіченко запропонував організувати спортивні змагання у спортивному комплексі ГУ Національної поліції у Полтавській області, ДЮСШ «Олімпійські надії», на стадіоні «Динамо». У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбудеться святковий тематичний концерт.
Img 3472
Img 3502
Img 3475
Img 3403
Img 3441
Img 3458
Img 3472
Img 3502
Img 3475
Img 3403
Img 3441
Img 3458
Img 3472
Img 3502
Img 3475
Img 3403
Img 3441
Підпишіться, щоб отримувати листи.