02 липня 2018, 17:05
У Карлівському районі проведено командно-штабне навчання з цивільного захисту
Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2018 рік, 26-27 червня у Карлівському районі під керівництвом управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації було проведено командно-штабне навчання на тему «Дії керівного складу, органів управління і сил цивільного захисту району при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій».
У навчанні були задіяні керівний склад цивільного захисту району, структурні підрозділи Карлівської райдержадміністрації, окремі територіальні підрозділи центральних органів влади, спеціалізовані служби, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, протиепізоотична комісія.
Під час навчання перевірялись дії органів управління цивільного захисту Карлівського району у разі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з погіршенням метеорологічних умов на території району та у разі виявлення африканської чуми свиней у с. Климівка Карлівського району.
Практичні дії відпрацьовувались під час ліквідації аварії з розливом небезпечної хімічної речовини на трасі Полтава – Красноград поблизу м. Карлівка.
Під час умовних надзвичайних ситуацій вирішувались питання організації захисту населення і територій, проводились рятувальні та інші невідкладні роботи в небезпечній зоні.
За підсумками проведення навчання, дії органів управління та сил цивільного захисту району були визнані як готові до виконання завдань за призначенням.
2 297
3 177
4 108
Підпишіться, щоб отримувати листи.