31 серпня 2018, 16:05
1 вересня – День знань
Дорогі школярі, студенти, батьки!
Шановні освітяни!
Сердечно вітаємо вас із початком нового 2018/2019 навчального року та Днем знань!
Для кожного з нас свято першого дзвоника – це знайомі з дитинства щемні передчуття нового та очікування незвіданого.
Перед маленькими школярами сьогодні простирається безліч шляхів, якими вони помандрують до країни знань, до пізнання одвічних істин добра і справедливості. Тож нехай прагнення до інтелектуального та духовного збагачення стануть для них надійними дороговказами на життєвому шляху.
Ми по праву пишаємось учнівською та студентською молоддю Полтавщини, яка гідно представляє область на всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, конкурсах та змаганнях. Низький уклін педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, любов’ю та теплом з підростаючим поколінням, формують основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому сильну європейську Україну.
Дорогі друзі! Бажаємо пронести через усе життя ваш юнацький запал, силу мрій та незалежність думок. Щедрої долі вам, злагоди, любові та добра!
Валерій Головко, голова Полтавської обласної державної адміністрації |
Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради |
Підпишіться, щоб отримувати листи.