28 вересня 2018, 14:39
З нагоди Дня усиновлення службою у справах дітей ОДА проведено свято для батьків
Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково відзначається у День святих Віри, Надії та Любові та їх матері Софії.
З нагоди свята 28 вересня службою у справах дітей облдержадміністрації спільно з Новосанжарською райдержадміністрацією було організовано проведення надзвичайно теплого свята для батьків і дітей з Новосанжарського району, які волею долі стали однією родиною. Захід відбувся у смт Нові Санжари.
У ході заходу відбулася концертна програма, де діти разом з батьками розкривали свої таланти та творчі здібності. Усиновителям, прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам та піклувальникам було вручено подяки та цінні подарунки від служби у справах дітей ОДА, Новосанжарської РДА.
Учасників свята привітали т.в.о. начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Ірина Фоменко, голова Новосанжарської РДА Сергій Бульбаха. Присутнім у залі батькам, які взяли на виховання в свої сім’ї дівчаток і хлопчиків, висловлено щиру подяку за любов та щоденну невтомну працю, терпіння та розуміння.
Варто відзначити, що в родинах нашої області зростають понад 800 усиновлених дітей, 1529 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування перебувають під опікою, піклуванням, 520 – виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Ці діти завдяки любові, гуманності і милосердю знайшли нових батьків, щасливу родину та сімейний затишок.
2 309
3 183
4 111
Підпишіться, щоб отримувати листи.