10 жовтня 2018, 09:44
Вітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології
Шановні працівники стандартизації та метрології! Сердечно вітаємо з нагоди професійного свята!
Нині неможливо уявити жодну сферу нашого життя, в якій би не застосовувались такі складові технічного регулювання як метрологія та стандартизація. Вони є невід’ємною ланкою національної економіки, потужним рушієм її подальшого розвитку.
Ваша енергія та професіоналізм, спрямовані на підвищення якості та безпеки життя кожного громадянина, заслуговують глибокої вдячності та високої шани в суспільстві. Завдяки вам вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі європейських та міжнародних вимог, і життя наших громадян стає якісним і безпечним.
Переконанні, що ви і надалі робитимете все для економічного розвитку та розбудови Полтавщини, досягнення високих життєвих стандартів, а ваша праця і надалі сприятиме підвищенню якості та безпеки товарів, робіт і послуг та захисту прав споживачів.
Бажаємо вам подальшого професійного зростання та трудових звершень, невпинного розвитку, успішного втілення задуманого, міцного здоров’я, добробуту, мирного неба та благополуччя в родинах!
Валерій Головко, голова Полтавської обласної державної адміністрації |
|
Підпишіться, щоб отримувати листи.