31 січня 2019, 17:23
У Полтаві нагородили переможців та лауреатів обласного туру конкурсу «Учитель року – 2019»
У Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів обласного туру 24 – го конкурсу «Учитель року – 2019». Змагалися педагоги у чотирьох номінаціях – «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни» – по 5 суперників у кожній.
Попередньо у грудні 2018 року під час відбіркового етапу конкурсу освітяни захищали проекти і дослідження та проходили тестування з фахової майстерності. Із 67 педагогів, охочих узяти участь в обласному конкурсі «Учитель року-2019», оргкомітет відібрав 20 найкращих. Члени журі визначили у кожній із номінацій по 5 кращих конкурсантів, які взяли участь у фінальному етапі обласного туру конкурсу. Найбільше учасників було з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Гадяцького та Новосанжарського районів.
Переможцями конкурсу стали: у номінації «Вчитель інклюзивного класу» – вчитель початкових класів Піщанської гімназії Піщанської сільської ради Кременчуцького району Тетяна Сідень, у номінації «Географія» –заступник директора з виховної роботи, учитель географії Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів №2 Полтавської обласної ради» Леонід Мироненко, у номінації «Основи здоров'я» – вчитель основ здоров'я загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Наталія Масляник, у номінації «Захист Вітчизни» – вчитель предмета «Захист Вітчизни» опорного закладу освіти «Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Іван Лисенко.
«Педагоги – це люди, які виконують особливу місію зі створення освітнього середовища і найголовніше, формування особистості. Хочу привітати кращих учителів. Те, що кожен із вас робить, не можна оцінити за один день. Дякую за ваше чутливе, відповідальне і творче ставлення до своєї професії», – зазначив голова облдержадміністрації Валерій Головко.
«Взяти участь у конкурсі запропонував директор. Інклюзивний клас запрацював минулого року, він у нас один. У мене одна дівчинка, це дитина з порушеннями слуху. Вона носить спеціальний апарат. Особливих вимог до викладання немає. Дівчинка вивчає всі предмети, як й інші діти. Але ми складаємо індивідуальну програму розвитку дитини, бо вона може встигати в одних предметах, а в інших відставати. Усі дисципліни викладають однаково для всіх діток», – зазначила Тетяна Сідень.
Іван Лисенко працює вчителем близько семи років.
«Закінчив Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка у 2011 році й пішов на службу до лав Збройних Сил України. Після служби почав працювати у школі та викладати «Захист Вітчизни». У своїх уроках використовую інтерактивні методи. Дітям це подобається. Використовуємо і мультимедійні проектори для навчання, створюємо презентації. Працюємо насамперед над патріотичним вихованням. Мої вихованці перемагали у змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»)», – розповів Іван Лисенко.
Кращим учителям області вручили стрічки переможців, дипломи і грошові премії. Переможці конкурсу отримали додаткові винагороди від Полтавської обласної організації профспілки педагогічних працівників.
Підпишіться, щоб отримувати листи.