15 лютого 2019, 15:17
В обласному центрі вшанували пам'ять загиблих в Афганістані полтавців
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану в Полтаві відбувся меморіальний захід.
До пам'ятника «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані в 1979-1989 роках» прийшли більше сотні містян, ветерани бойових дій та члени родин загиблих. Присутні вшанувати пам'ять загиблих у Афганістані полтавців хвилиною мовчання. Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота нагородили учасників бойових дій почесними грамотами та нагрудними знаками. Учасники зібрання поклали квіти та вінки до пам'ятника загиблим.
Нагадаємо, 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 30-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Img 0337
Img 0264
Img 0257
Img 0467
Img 0410 0
Img 0228 0
Img 0352 0
Img 0286
Підпишіться, щоб отримувати листи.