14 березня 2019, 15:53
У Полтаві продовжують ремонт відділень обллікарні
Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький та директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖГГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан перевірили хід ремонтних робіт у обласній клінічній лікарні імені М.В. Скліфосовського.
Полтавщина – одна з лідерів у реалізації медичної реформи. Це пріоритет для обласної державної адміністрації.
– Пацієнти та лікарі мають перебувати у комфортних умовах. Поступово ми відновлюємо медзаклади Полтавщини. Яскравий приклад – обласна лікарня. Завдяки системності та підтримці на всіх рівнях, ми поступово створюємо заклад європейського зразка, – наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.
Із робочим візитом до обллікарні завітали перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький та директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖГГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан. Перевірили проведення у закладі ремонтних робіт.
– Перевірили об’єкти особисто. Здоров’я жителів Полтавщини – найважливіше. Нині бачимо відділення, які повноцінно, капітально відновленні та ті, які ще готуються до введення в експлуатацію. Поступово, спільними зусиллями відбудовуємо лікарню, – розповідає Андрій Пісоцький.
Минулого року в лікарні провели реконструкцію нейрохірургічного відділення. На його оновлення виділили 30 млн грн. Так, у відділені відремонтували усі приміщення та закупили сучасну апаратуру. Тут розташовані 10 звичайних палат, а також 2 тримісні палати інтенсивної терапії. Оновлене відділення відкрили 19 липня.
– До відбудови відділень підходимо системно. Важлива якість, тому проводимо капітальні ремонти. Виконуємо роботи комплексно: реконструюємо і переплановуємо приміщення, замінюємо мережі водопостачання й каналізації, електричні мережі, віконні та дверні блоки, – говорить Тимофій Голбан.
Головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського, заслужений лікар України Григорій Оксак розповідає, що у будівлі обласної лікарні не проводили капітальних ремонтів з 70-х років.
– За час існування лікарні проводились лише дрібні ремонти, а масштабного перепланування не було з часів відкриття. Нині створюються нові зручні умови для всіх, аби покращити роботу та прискорити одужання пацієнтів. І усе це завдяки підтримці Полтавської ОДА, – зазначає Григорій Оксак.
Загалом в обласній лікарні працює 25 відділень. Деякі з них в ідеальному стані, а деякі потребують ремонту. За останні два роки, крім нейрохірургії, капітально відновили та здали у експлуатацію відділення інтервенційної радіології, урологічне відділення. Крім того, за програмою «Світового банку» в лікарню закупили та встановили новий сучасний ангіограф.
Нині тривають роботи з капітального ремонту п’ятого поверху, де розміщатимуться відділення хірургії та таракальної хірургії. У найближчі три місяці проведуть ремонт першого поверху, де працюватиме МРТ-кабінет. За програмою «Світового банку» лікарня також отримала сучасне МРТ-обладнання, комп’ютерний томограф і три рентген-апарати. До того ж, у стінах лікарні планують провести капітальний ремонт приймально-діагностичного відділення.
Полтавська ОДА
Valeriy Golovko 91
Andriy Pisockiy 29
Timofiy Golban 23
Grigoriy Oksak
Dsc0848
Підпишіться, щоб отримувати листи.