18 березня 2019, 09:58
18 березня – День працівника податкової та митної справи України
Шановні працівники податкової та митної справи!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Сумлінним виконанням своїх професійних обов’язків ви формуєте міжнародний імідж країни, стоїте на захисті її фінансових та економічних інтересів. Чесність та прозорість вашої діяльності, неухильне дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту населення та розвитку національної економіки.
Вирішення важливих завдань сьогодення вимагає від кожного з вас принциповості, компетентності, особистої відповідальності, відкритого діалогу з представниками бізнесу та громадськістю задля захисту національних інтересів держави.
Бажаємо здоров’я, життєвої наснаги, злагоди та благополуччя!
|
|
Підпишіться, щоб отримувати листи.