11 квітня 2019, 14:25
Робочий візит задля подальшої співпраці
Полтавщину з робочим візитом відвідала група представників підрозділу медичних систем компанії ТОВ «Філіпс Україна» та ТОВ «АФС Медицинтехнік». Під час зустрічі фахівці Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, лікувально-профілактичних закладів області різних рівнів надання медичної допомоги обговорили з гостями низку питань. Зокрема, поспілкувалися про особливі ініціативи, заплановані до реалізації у сфері охорони здоров’я Полтавщини, стан і здобутки у трансформації медичної галузі.
Директор Департаменту Віктор Лисак ознайомив гостей – Дмитра Борзаницю, Юрая Павліка та Дмитра Лаврентія – з особливостями діяльності галузі області протягом останніх років. Розповів про поступові шляхи удосконалення медицини області, створення 36 центрів первинної медико-санітарної допомоги як окремих юридичних осіб, особливості розвитку їхньої діяльності й фінансування, розмежування із вторинною ланкою меддопомоги. Віктор Петрович нагадав про старт із квітня цього року пілотного Проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення в Полтавській області для вторинної меддопомоги, порушив питання змін принципу фінансування. Також презентував візитерам програми щодо створення спроможної мережі, картування, розвитку телемедицини.
Полтавські фахівці, зокрема, розповіли про необхідність розвитку госпітального сектору, створення мережі лікарень інтенсивного лікування в чотирьох госпітальних округах і відділення невідкладних станів КП «Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В. Скліфосовського ПОР».
Після зустрічі полтавські фахівці ознайомили гостей із роботою центрального навчально-тренінгового центру, нейрохірургічного відділення, відділення інтервенційної радіології обласної лікарні, КУ «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф», Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Обговорили шляхи подальшої співпраці.
Прес-центр ДОЗ Полтавської ОДА
Підпишіться, щоб отримувати листи.