25 червня 2019, 09:14
Із початку року державні інспектори Держгеокадастру здійснили 479 заходів державного контролю
З початку 2019 року державні інспектори Управління з контрою за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області здійснили 479 заходів державного контролю. В результаті виявили 215 порушень вимог земельного законодавства.
З метою усунення останніх видано 143 приписи, складено 85 протоколів про адміністративне правопорушення й винесено 85 постанов про накладення адміністративного стягнення. З них у добровільному порядку сплачено 83 штрафи.
За результатами вище вказаних перевірок розраховано розмір шкоди, заподіяної територіальним громадам внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок і зняття ґрунтового покриву (родючого шару грунту) на суму 428 056,44 грн. Її сплачено у добровільному порядку.
Крім того, після вжиття заходів державного контролю Управлінням з контрою за використанням та охороною земель усунуто 90 порушень вимог земельного законодавства.
У межах налагодження дієвої співпраці та належного проведення державного контролю за використанням та охороною земель Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області розглянуто 187 вимог правоохоронних органів і прокуратури.
Прес-служба Головного управління
Держгеокадастру у Полтавській області
Підпишіться, щоб отримувати листи.