04 липня 2019, 08:08
4 липня – День Національної поліції України
Шановні працівники Національної поліції!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Вам належить основна роль у забезпеченні громадської безпеки та правопорядку, протидії злочинності, охороні та захисті прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави.
Завдяки вашій принциповості, безкомпромісності, відповідальному ставленню до службових обов’язків та вірному служінню ідеалам справедливості і добра ви отримали високу оцінку полтавців. Віримо, що так буде й надалі.
Бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, особистих та професійних успіхів!
Полтавська обласна державна адміністрація |
Полтавська обласна рада |
Підпишіться, щоб отримувати листи.