10 серпня 2019, 14:33
11 серпня – День працівників ветеринарної медицин
Шановні працівники ветеринарної медицини!
Сердечно вітаємо вас з нагоди професійного свята!
Ваша нелегка щоденна праця, високий професіоналізм та уміння брати на себе відповідальність стоять на варті життя і здоров’я людей, забезпечують контроль якості та безпечності продуктів харчування, стабільну і благополучну епізоотичну ситуацію краю.
Щиро зичимо вам міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту та достатку! Нехай ваші серця завжди будуть зігріті теплом людської шани! Нехай сторицею повертається зроблене вами добро!
Олег Пругло, т.в.о. голови Полтавської обласної державної адміністрації |
Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради |
Підпишіться, щоб отримувати листи.