18 жовтня 2019, 16:09
У Полтаві відбулася акція з протидії торгівлі людьми
Полтава долучилась до міжнародної акції «Хода за свободу/Walk for Freedom», яка присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.
У центрі міста, на Театральній площі, відбулися короткі виступи, під час яких розповіли про реалії торгівлі людьми в світі та Україні, роздавали перехожим інформаційні листівки. Потім учасники акції мовчки пройшлися до Соборного майдану, тримаючи в руках інформаційні плакати та чорні парасолі з логотипом «WalkforFreedom». Всі були одягнені в чорне.
«Мета акції – привернути увагу громадян до такого явища, як торгівля людьми, яка проявляється як жебрацтво, проституція, трудова експлуатація, торгівля органами. Цей захід не є протестом, це мовчазна хода, яка відбувається вже 6 років поспіль», – розповіла програмний спеціаліст БО «Світло надії» Світлана Большева.
Аналогічні акції сьогодні організовують у всіх великих містах України. На Полтавщині до заходу долучилися всі райони.
В області 13 осіб мають офіційний статус постраждалих від торгівлі людьми, троє його отримали цьогоріч.
«Наша робота спрямована на попередження такого явища, як торгівля людьми. І це не лише сьогоднішній захід. Це щоденна копітка діяльність: семінари, лекції, тренінги, виготовлення інформаційних буклетів та флаєрів. Особливу увагу приділяємо молоді, а саме випускникам. Закінчуючи навчальні заклади, вони обирають залишитися працювати в Україні чи поїхати за кордон. Ми у співпраці з міграційною службою та службою зайнятості розповідаємо, як убезпечити себе, коли ти працюєш з тим чи іншим приватним підприємством, що треба зробити, аби не потрапити на гачок шахраїв», – розповіла заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Наталія Шкоденко.
Акцію провела БО «Світло надії» у партнерстві з Представництвом міжнародної громадської організації А21, ОБСЄ, МОМ та Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо торгівлі людьми.
Dsc 0125 Kopirovat
Dsc 0127 Kopirovat
Dsc 0123 Kopirovat
Dsc 0142 Kopirovat
Dsc 0143 Kopirovat
Dsc 0147 Kopirovat
Dsc 0148 Kopirovat
Dsc 0150 Kopirovat
Dsc 0153 Kopirovat
Підпишіться, щоб отримувати листи.