25 жовтня 2019, 14:34
Безпеку харчування в навчальних закладах обговорили на селекторній нараді за участю прем’єр-міністра України
Кожна область протягом двох тижнів повинна підготувати реалістичні плани щодо унормування державної політики у сфері безпечності харчування дітей у навчальних закладах. Крім того, очільники облдержадміністрацій мають вжити всіх необхідних заходів, щоб зрозуміти реальний стан справ в освітніх закладах області.
На цьому наголосив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на селекторній нараді з керівниками облдержадміністрацій, на якій обговорили питання безпечності харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Від Полтавщини участь у нараді взяли т.в.о. голови облдержадміністрації Олег Пругло, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак та заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галина Власюк й інші запрошені.
«У кожному регіоні потрібно проаналізувати ситуацію та скласти конкретний план проведення заходів державного нагляду й контролю. Наша мета – зменшити кількість випадків харчових отруєнь у навчальних закладах. Також потрібно удосконалити нормативну базу щодо переліку харчових продуктів, рецептурних збірників для закладів освіти та санітарних правил. Все це потрібно зробити за два тижні. У нас існує система державного контролю. Найголовніше, що нам треба зробити – зрозуміти адекватну ситуацію. Практика, коли ніби проводиться перевірка, на якісь порушення «закриваються очі», повинна «піти в минуле», – сказав Олексій Гончарук.
Також для представників освітніх закладів, які залучені до організації харчування дітей, проведуть спеціальні навчання. Зокрема, своїм практичним досвідом впровадження регіональної цільової Програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» ділитимуться колеги з Івано-Франківщини. Програма включає перевірку продуктів харчування на всіх етапах, технологічного обладнання для приготування їжі. В її межах у регіоні до кінця грудня планують провести паспортизацію харчоблоків в усіх навчальних закладах. Олексій Гончарук запропонував такі навчання провести в столиці та запросити на них відповідних фахівців із різних галузей.
Як зазначила т.в.о. голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, нині гостро стоїть питання використання в дитячому харчуванні фальсифікації традиційних продуктів, зокрема молочних. Вона наголосила, що якісне харчування дітей – це забезпечення їхнього здоров’я.
«За результатами проведених Держпродспоживслужбою перевірок із фальсифікації молочних продуктів за 9 місяців цього року виявили 68 випадків. Торік ця цифра була в рази більша. Також варто звернути увагу на матеріально-технічну базу харчоблоків. Потрібно посилити й відповідальність за фальсифікацію харчових продуктів», – сказала Ольга Шевченко.
Олексій Гончарук зазначив, що після того, як кожна область подасть свої плани, буде розроблено шляхи та терміни їх реалізації.
Img 6216
Img 6260
Img 6253
Img 6251
Img 6227
Підпишіться, щоб отримувати листи.