07 листопада 2019, 08:02
Відбудеться регіональний економічний форум «SME-forum #Полтавщина бізнесова».
Полтавська область долучилась до національної ініціативи «Другий український індустріальний тиждень», яка покликана на отримання практичного зворотнього зв’язку від бізнесу щодо проблем та перешкод на шляху до індустріальної трансформації, що мають бути усунені за допомогою державного втручання для формування завдань новообраним народним депутатам, новому складу Уряду України, органам місцевого самоврядування.
В рамках ініціативи, 12 листопада 2019 року заплановано проведення регіонального економічного форуму «SME-forum #Полтавщина бізнесова», який відбудеться у м. Полтаві (Полтавський художній музей ім. М.Ярошенка, вул. Європейська 5).
Метою заходу є стимулювання використання ефективних підходів до підвищення конкурентоспроможності підприємств Полтавщини, прискорення індустріального розвитку через стимулювання експортної діяльності, обмін досвідом та організація діалогу на рівні «бізнес-влада» та інше.
Категорії запрошених: представники бізнес спільноти області зокрема з числа МСП; торгові представники посольств, акредитованих на території України; експерти міжнародних проєктів та інституцій; представники органів місцевого самоврядування (міста-партнери проєкту ПРОМІС та ОТГ), представники торгово-промислових палат; інституцій місцевого розвитку; науковці.
Кількість учасників: 100-130 осіб
Запрошуємо зацікавлених взяти участь у роботі форуму та виступити з вітальним словом (програма заходу додається). Захід передбачає попередню реєстрацію за посиланням https://forms.gle/z3SHAG2tnvHXja3n8.
Координацію та вирішення організаційних питань щодо заходу покладено на Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації ([email protected], +38 (0532) 56-16-95, 56-17-19).
Підпишіться, щоб отримувати листи.