13 листопада 2019, 15:46
В обласному центрі привітали працівників радіо, телебачення та зв’язку Полтавщини
Із нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, який в Україні щорічно відзначають 16 листопада, в облдержадміністрації відбувся круглий стіл «Перспективи розвитку регіонального телерадіомовлення в Полтавській області».
Його учасники – керівники і працівники регіональних телеканалів, радіостанцій, очільники пресслужб правоохоронних органів і комунальних підприємств, науковці, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, учнівська молодь. Організатор заходу – Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
На круглому столі розглянули питання контенту, який виробляють на телерадіоканалах, і його поширення для глядачів і слухачів.
«Вітаю із прийдешнім святом. Побільше інсайдів, цікавої інформації, відкритої влади і збалансованих новин. Можливостей вам, як і у колег із Києва, хороших зарплат, які би дозволяли самовдосконалюватися і бути незалежними», – звернувся до медійників заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.
За словами представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Лілії Миронович, структура телерадіопростору регіону достатньо розвинута.
«Останнім часом спостерігається скорочення саме місцевих наших ліцензіатів. Така тенденція по всій Україні. Так відбувається через скорочення радіоредакцій проводового радіо, а також перереєстрації бізнесу, тобто наші компанії шляхом переоформлення ліцензії отримують реєстрацію київську чи інших областей. Проте в нас багато місцевих компаній. Це 74 наші місцеві ліценції, 45 телерадіоорганізацій. На Полтавщині є проводове радіо, аналогове телебачення. До слова, в аналогу працюють ще три телекомпанії. Телемовлення представлене і в кабельній мережі. Є цифрове, супутникове мовлення. Успішно діють провайдери програмної послуги. У 22 населених пунктах, не тільки в містах, а й у райцентрах, селах є кабельні провайдери, – розповіла Лілія Миронович. – Те, що ми маємо, потрібно зберігати, адже це свідчить про високий культурний розвиток нашого регіону».
«Нині питання захисту прав журналістів, свободи слова – одні з найактуальніших. Низку законодавчих актів прийнято у відповідній сфері. Нещодавно відбулися парламентські слухання, присвячені безпеці діяльності журналістів. Участь у них взяли й представники полтавських медіа. Питання були гострими. Доповідачі говорили про те, що останнім часом кардинально в негативний бік змінилася ситуація з безпекою журналістів. 6 листопада Президент України підписав указ, яким створено Раду з питань свободи слова та захисту журналістів. На Полтавщині відповідно до цього законодавчого акта буде створено нову регіональну раду. Така існувала в області раніше, але нинішнім указом попередній тематичний указ скасовано», – пояснила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.
Розповіла, що Департамент намагається консолідовано співпрацювати з представниками засобів масової інформації. Зазначила, що в області створені умови для конкурентного середовища медійників.
«Ми завжди готові до співпраці», – додала Вікторія Пилипенко.
Грамотами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відзначили кращих працівників галузі. Привітали медійників вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Dsc 0507 Copy
Dsc 0477 Copy
Dsc 0486 Copy 1
Dsc 0472 Copy
Dsc 0570 Copy
Dsc 0627 Copy
Dsc 0547 Copy
Dsc 0563 Copy 0
Dsc 0505 Copy 0
Dsc 0514 Copy
Dsc 0517 Copy
Dsc 0646 Copy
Підпишіться, щоб отримувати листи.