05 грудня 2019, 16:29
Вітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем Збройних Сил України
Шановні військовослужбовці!
Вітаю вас із професійним святом — Днем Збройних Сил України!
Український народ пишається мужністю своїх співвітчизників, які вдень і вночі забезпечують оборону України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Відмінно навчені і підготовлені до виконання складних завдань у небезпечних ситуаціях, в умовах надзвичайних фізичних та психологічних навантажень, ви здатні впевнено долати усі загрози та перемагати.
У цей день ми у скорботі схиляємо голови, згадуючи воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм пам’ять.
Упевнений, що завдяки високій професійній майстерності та відповідальності військовослужбовців Збройних Сил небо над Україною завжди буде мирним, а наш народ – надійно захищеним.
Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та віри у щасливе майбутнє України!
Олег СИНЄГУБОВ,
голова Полтавської ОДА
Підпишіться, щоб отримувати листи.