06 грудня 2019, 16:20
Полтавський університет став закладом вищої освіти класичного типу
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка змінив назву на Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Про це повідомив ректор вишу професор Володимир Онищенко під час щорічного звіту про виконання контракту з Міністерством освіти і науки за 2019 рік.
«Це нова сторінка в історії нашого вишу. Тут поєднуються двохсотлітні освітні традиції та інновації. Зміна статусу і перейменування обумовлені інтеграцією у світовий освітній простір і розширенням переліку освітніх програм – додались гуманітарні (філологія, право, публічне управління та адміністрування), фізична культура і спорт, фізична терапія, ерготерапія», – зазначив Володимир Онищенко.
Відповідні зміни вже офіційно затверджені наказами Міністерства освіти і науки України: № 1054 від 02.08.2019 (про перейменування) та № 1329 від 23.10.2019 (про затвердження Статуту).
Img 7623 Copy
Img 7663 Copy
Img 7663 Copy 0
Img 7651 Kopiya Kopiya Kopiya Copy
Підпишіться, щоб отримувати листи.