23 грудня 2019, 16:54
На Полтавщині розробляють Регіональний план управління відходами до 2030 року
У приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбулося перше установче засідання робочої групи з розробки Регіонального плану управління відходами до 2030 року для Полтавської області.
Серед учасників – представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.
«Наразі перед нами стоїть задача створити в регіоні налагоджену систему збору та переробки відходів для зменшення екологічних ризиків та максимального використання вторинних ресурсів, зацікавити потенційних інвесторів для розвитку потужностей з перероблення відходів, – зазначив директор Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації Максим Брикульський. – Розроблений нами Регіональний план врахує структуру економіки, обсяги утворення різних типів відходів, наявні та необхідні потужності для екологічно безпечного оброблення відходів.
Для подальших кроків у розробленні Регіонального плану фахівцями Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації розроблено відповідні опитувальники та інформаційні запити, які допоможуть зібрати додаткову інформацію по обсягам та видам усіх типів відходів, що продукуються в області. Підсумовуючи результати зустрічі було вирішено зібрати усі наявні зауваження та пропозиції для подальшої роботи.
Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА
Img 8119 Copy
Img 8065 Copy
Img 8081 Copy
Img 8086 Copy
Img 8104 Copy
Підпишіться, щоб отримувати листи.