26 грудня 2019, 17:10
Основне завдання – вийти в лідери по Україні в системі оцінки ефективності роботи, – Олег Синєгубов
Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов провів нараду з керівниками департаментів та управлінь ОДА щодо ключових показників діяльності облдержадміністрації, її структурних підрозділів. На заході обговорили, як змінилися параметри оцінки роботи, та нові критерії, за якими вона здійснюватиметься. Зокрема, з-поміж критеріїв – економічні показники, інфраструктурні, соціальні, освітні, медичні, рівень розвитку територій і громад та інші.
«Ми переходимо на нову систему оцінювання показників нашої діяльності. Це ініціатива Президента та Уряду. В Україні вже запроваджена система KPI-оцінки голів обласних державних адміністрацій. Ми робимо наступний крок – запроваджуємо систему оцінки ефективності діяльності профільних управлінь та департаментів ОДА», – пояснив Олег Синєгубов.
Він зазначив, що мета введення в дію такої системи – оцінити ефективність роботи управління чи департаменту, побачити, які є недоліки та їх усунути.
«Ці показники не виключні. Тобто не лише за ними оцінюватимемо діяльність того чи іншого структурного підрозділу. Звертатимемо увагу й інші критерії. Крім того, будуть проведені соціологічні дослідження, які впливатимуть на оцінку роботи підрозділів. Враховуватимемо оцінки профільних експертів за відповідними сферами діяльності, – додав Олег Синєгубов. – Основне завдання – вийти в лідери по Україні в системі оцінки ефективності роботи, як за різними напрямками, так і по діяльності облдержадміністрації в цілому».
Очільник області розповів, що попередні рейтингові оцінки вже були зроблені. Полтавщина посідає досить високе місце.
«Добре, що маємо доволі непогані результати, проте оцінюємо їх як відправну точку. Далі нашу діяльність маємо лише покращувати», – зазначив Олег Синєгубов.
Dsc 0491 Copy 0
Dsc 0534 Copy 0
Dsc 0581 Copy
Dsc 0710 Copy 0
Dsc 0726 Copy
Dsc 0566 Copy
Dsc 0477 Copy 0
Dsc 0500 Copy
Dsc 0676 Copy 0
Підпишіться, щоб отримувати листи.