17 січня 2020, 09:42
Селекторна нарада «Земельна реформа» щодо обговорення законопроекту №2187-10
За участю Тараса Висоцького, заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства відбулася селекторна нарада «Земельна реформа» щодо обговорення законопроекту №2187-10 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» підготовленого до другого читання.
Від Полтавської області у селекторній нараді взяли участь заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген Греков, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов, депутати Полтавської обласної ради, представники громадських організацій, голови об’єднаних територіальних громад, фермери та агровиробники.
Під час наради Тарас Висоцький представив «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», підготовленого до другого читання. З презентацією законопроекту можливо ознайомитись на сайті Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації (http://apk.adm-pl.gov.ua/ogoloshennya/zemelna-reforma-v-ukrayini).
По завершенню селектору заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів нараду, на якій окреслили актуальні питання щодо стратегії та ризиків запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.
Пропозиції учасників наради оформлені протокольно і будуть направлені для врахування до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
Підпишіться, щоб отримувати листи.