23 січня 2020, 10:20
Президент України відзначив трьох полтавців нагородами
Президент України Володимир Зеленський підписав указ №18/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України». За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю відзначено трьох жителів Полтавської області.
Медаллю «За працю і звитягу» нагороджено Петра Руденка – головного інженера сільськогосподарського підприємства «Нива».
Звання «Заслужений працівник сфери послуг України» отримав Олег Баюн –заступник головного інженера Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго».
Звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» – Олексій Більчич, заступник голови Полтавської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.
Підпишіться, щоб отримувати листи.