07 лютого 2020, 15:38
На Полтавщині стартувала «Зимова Студреспубліка»
У Олефірівці Миргородського району на базі ДОЦ «Миргородський» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації стартував Полтавський етап проєкту «Зимова Студреспубліка».
Цьогорічна тема проекту – «Прогрес Полтавщини між еволюцією та революцією».
Основними завданнями даного етапу студреспубліки є отримання інформації про проблематику через установчу доповідь і факультативи експертів; напрацювання щодо прогресивного розвитку Полтавського регіону; планування нових більш вузьконаправлених проєктів.
Протягом трьох днів молодь Полтавщини матиме змогу отримати знання щодо прогресивного розвитку регіонів України, викликаного солідарним об`єднанням громадян навколо модернізаційних змін.
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації
0X0 2 0
0X0 1
Підпишіться, щоб отримувати листи.