18 лютого 2020, 12:55
Відбулося засідання президії обласної ради
Участь у засіданні взяв перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступники голови ОДА Євген Греков та Катерина Рижеченко. Провів засідання голова обласної ради Олександр Біленький.
Депутати погодили перелік питань, які включені до порядку денного пленарного засідання тридцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, яке заплановане на 28 лютого 2020 року.
Зокрема, депутати дискутували над питанням, яке заплановано винести на порядок денний, – про реорганізацію Миргородської спеціалізованої ЗОШ та Варварівської школи-інтернату Карлівського району. Це питання голова обласної ради запропонував порушити на профільній комісії.
Також обговорили питання щодо видачі земельних ділянок учасникам АТО, платіжок за транспортування газу.
Члени президії вирішили узгодити всі питання після обговорення їх на профільних комісіях.
Dsc 0715 Copy
Dsc 0714 Copy
Dsc 0734 Copy
Dsc 0731 Copy 0
Dsc 0753 Copy 0
Dsc 0754 Copy 0
Dsc 0767 Copy 0
Dsc 0769 Copy
Dsc 0737 Copy
Підпишіться, щоб отримувати листи.