20 лютого 2020, 18:13
В обласному центрі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
У Полтаві, на площі перед адмінбудівлею облдержадміністрації, зібралися учасники Революції Гідності – Полтавського та Київського майданів, духовенства, керівництво області та міста, представники органів виконавчої влади, учасники АТО/ООС, військовослужбовці, громадськість і студентська молодь.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за незалежність України.
Потім учасники заходу поклали квіти до меморіального знака Героям Небесної Сотні.
Нагадаємо, 20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні відповідно до Указу Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». За інформацією Українського інституту національної пам’яті, більшість Героїв Небесної Сотні загинули під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші пізніше – у березні та квітні 2014 року. Серед полеглих Героїв двоє полтавців. Кременчужанин Ігор Сердюк був убитий 18 лютого. Андрій Черненко зі Слободо-Петрівки Гребінківського району того ж дня одержав кульове поранення й помер у лікарні.
Dsc 1246 Copy
Dsc 1216 Copy 0
Dsc 1229 Copy
Dsc 1155 Copy
Dsc 1182 Copy
Dsc 1197 Copy
Dsc 1198 Copy
Підпишіться, щоб отримувати листи.