26 лютого 2020, 18:08
До кінця року на Полтавщині планують добудувати 29 амбулаторій
На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов на пресконференції щодо перших 100 днів на посаді.
«Це нові будівлі. Деякі амбулаторії вже збудовані й готуються документи для ведення їх в експлуатацію. Деякі готові лише на 15 % чи 20 %, але фінансування було однакове для всіх», – сказав Олег Синєгубов.
Очільник області зазначив, що на медичну галузь будуть спрямовані вільні залишки коштів обласного бюджету, що виникли станом на 1 січня 2020 року. Це 90 млн грн. Їх спрямують на придбання обладнання за програмою медичних гарантій, капітальні ремонти закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування, а також реконструкцію медзакладів.
Крім того, на об’єкти будівництва галузі охорони здоров’я спрямують 65,7 млн грн.
48,9 млн грн виділять на реконструкцію кардіоцентру, 6,6 млн грн – на реконструкцію існуючого гаража під підземний паркінг КУ «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», 3,8 млн грн – на термомодернізацію обласного онкодиспансеру, 2,9 млн грн – на термомодернізацію хірургічного корпусу обласної лікарні та 3,5 млн грн – на капремонт приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень 1-го поверху хірургічного корпусу обласної лікарні імені М.В. Скліфосовського.
Зокрема, Олег Синєгубов наголосив, що амбулаторії будують на умовах співфінансування з органами місцевого самоврядування. І додав, що кошти обласного бюджету для будівництва не залучаються.
25 5
Підпишіться, щоб отримувати листи.