06 березня 2020, 15:38
В області своєчасно розпочали виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг та житлових субсидій у грошовій готівковій формі за лютий 2020 року
Органи соціального захисту населення обласного та місцевого рівнів вжили всіх необхідних заходів, спрямованих на своєчасне призначення та нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг та житлових субсидій у грошовій формі. 2 березня 2020 року в область надійшли кошти для проведення виплати пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі за лютий 2020 року.
Одержувачам пільг та субсидій виплата проводиться у визначений їм спосіб, тобто на поштові відділення за місцем проживання або на рахунки в банківській установі. Одержувачам субсидій з числа пенсіонерів виплата житлових субсидій проводиться у спосіб отримання пенсії.
Під дію програми житлових субсидій та пільг з оплати житлово-комунальних послуг у лютому 2020 року в області підпадає 236,1 тис. сімей.
Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг та житлових субсидій у готівковій формі через виплатні об’єкти Укрпошти за лютий 2020 року буде проводиться з 4 по 25 березня.
Кошти для проведення оплати житлово-комунальних послуг у безготівковій формі будуть перераховані АТ «Державним ощадним банком України» на рахунки організацій – надавачів послуг після 18 березня 2020 року.
Підпишіться, щоб отримувати листи.