09 березня 2020, 11:23
У Полтаві поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку
9 березня виповнюється 206 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Полтавці покладанням квітів вшанували великого Кобзаря. Сотні містян зібралися біля пам’ятника відомого українського поета та художника. Серед присутніх – представники обласної та міської влади, молодь, духовенство, громадськість, депутати обласної та міської рад, представники культури. У церемонії покладання квітів взяли участь заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.
Під час заходу біля пам’ятника звучали твори Тараса Шевченка.
Img 9805 Copy
Img 9769 Copy
Img 9798 Copy
Img 9805 Copy 0
Img 9763 Copy
Img 9767 Copy
Img 9829 Copy 0
Підпишіться, щоб отримувати листи.