19 березня 2020, 14:18
Бізнес Полтавщини допомагає у боротьбі з коронавірусом
Підприємці перераховують кошти на потреби медзакладів, закуповують необхідне обладнання та лікарські засоби.
Як повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, одними з перших на потреби медичної галузі області відгукнулися працівники «Нової пошти». Вони передали в обласну клінічну інфекційну лікарню 2 апарати штучної вентиляції легень, мобільну рентгенівську систему, шість моніторів пацієнта, гемодіалізний апарат, ультразвукову діагностичну систему, автоматичний біологічний аналізатор і препарати для визначення біохімічного складу крові.
«Нині у всіх медзакладах області є 308 апаратів штучної вентиляції легень. Щонайменше ще 100 апаратів ми очікуємо отримати за допомогою держави і приватного сектору», – сказав Олег Синєгубов.
Сьогодні очільник області зустрінеться з представниками бізнесу, щоб спільно координувати роботу. Нині склали детальний перелік засобів індивідуального захисту у лікарнях (захисні костюми, маски, респіратори, тощо) та обладнання, щоб медики були всім забезпечені.
«Всі, хто зацікавлений в допомозі можуть звертатися до мене особисто та до моєї приймальні, телефонувати на гарячу лінію та до Департаменту охорони здоров’я», – сказав Олег Синєгубов.
Підпишіться, щоб отримувати листи.