27 березня 2020, 15:47
Виплачено грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам
За даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб в області станом на 27.03.2020 року перебуває на обліку 22518 осіб (16292 сім’ї), у тому числі: 7,4 тис. - працездатних осіб, 3,7 тис. – дітей, 1,3 тис. – осіб з інвалідністю, 9,0 тис. – пенсіонерів.
Органами соціального захисту населення у Полтавській області забезпечується призначення та виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» та інших соціальних виплат. Вказану виплату щомісячної адресної допомоги за березень 2020 року проведено в повному обсязі 4.7 тис. сім’ям внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 7,0 млн. грн.
Здійснено виплати державних соціальних допомог 1,2 тис. внутрішньо переміщеним особам.
Департамент соціальног захисту населення облдержадміністрації
Підпишіться, щоб отримувати листи.