09 квітня 2020, 12:40
У Полтавській області перша людина одужала від коронавірусу
У четвер, 9 квітня, з обласного лабораторного центру надійшли результати другого ПЛР-тестування на коронавірус – повторне дослідження не виявило інфекції у 28-річної жительки Горішніх Плавнів.
Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у своєму telegram-каналі.
«Добра звістка прийшла з Горішніх Плавнів. Там від коронавірусу одужала 28-річна дівчина. Діагноз їй поставили 27 березня, захворювання перетікало в легкій формі. Повторне ПЛР-тестування підтвердило, що в неї немає вірусу. Уже сьогодні вона зможе повернутися додому», – зазначив Олег Синєгубов.
Нагадаємо, станом на 9 квітня, 9:30 ранку, у Полтавській області зареєстрували 19 випадків захворювання на COVID-19.
Підпишіться, щоб отримувати листи.