11 травня 2020, 10:19
На Полтавщину з робочим візитом приїхав Максим Степанов
Із робочою поїздкою до Полтави приїхав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
У ході візиту міністр відвідає кілька медичних закладів Полтавської області та ознайомиться, як вони працюють в умовах другого етапу медичної реформи, яка стартувала з 1 квітня.
«Минулого року Полтавська область працювала в пілотному проєкті, який був розроблений для комфортного переходу до реформування другої та третьої ланки медицини.
Якщо подивитися на пілот з одного боку, а з іншого подивитися на те, що було впроваджено в нас з 1 квітня, – це зовсім інші речі.
У пілоті було впроваджено принцип сплати за медичну послугу, а саме за конкретно пролікований випадок, його складність. Це повністю відрізняється від того експерименту, який запровадили в країні з 1 квітня. Від цього експерименту почала потерпати медицина і він може привести до жахливих наслідків, а саме до закриття лікарень та звільнення медиків. Тому в Полтаві хочу почути думку людей, які працювали в пілотному проєкті. Щоб вони поділилися своїм досвідом і вже тоді запроваджувати ті якісні зміни, які відбулися в медицині області, в цілому по всій Україні», – сказав Максим Степанов.
Зокрема, відвідає Полтавський обласний тренінговий центр, КП «Центр екстреної медицини катастроф». Потім огляне Хорольську ЦРЛ.
Img 2189 0
Photo 2020 05 11 10 16 50
Photo 2020 05 11 10 17 29
Підпишіться, щоб отримувати листи.