13 травня 2020, 19:04
Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов із робочою поїздкою відвідав Горішні Плавні
Зустрівся з міським головою Дмитром Биковим та його заступником. Оглянув роботу медичних, освітніх та соціальних закладів.
Зокрема побував у СЗОШ І-ІІІ ступенів №5, де оглянув SТEМ-лабораторію, LEGO-студію, кабінети робототехніки та іноземних мов. Зауважив, що лабораторія та класи обладнанні сучасною технікою.
«Від того, настільки ми вкладатимемо в матеріально-технічну базу, таким буде зворотній зв'язок від учнів. Адже за нашими дітьми –майбутнє. Вчителі відпрацювали дистанційну форму навчання, щоб і в період карантину забезпечити надання якісних освітніх послуг. Переконалися, що вчителі не переривають зв'язок з учнями. Роблять усе можливе, щоб діти отримували якісні послуги», – сказав Олег Синєгубов.
У лікарні інтенсивного лікування очільник області поспілкувався з медичними працівниками. Зазначив, що медзаклад визначився, як працюватиме з НСЗУ.
«У лікарні – сучасне пологове та гінекологічне відділення, які повністю завантажені, повністю окупні й навіть прибуткові На рік тут приймають близько 320 пологів. Уже розроблено проєкт нового приймального відділення. Його профінансують із державної субвенції. І в кінці цього чи на початку наступного лікарня матиме сучасне відділення», – сказав Олег Синєгубов.
У Горішніх Плавнях керівник області також відвідав front-ofice для прийому громадян в управлінні соціального захисту населення та ознайомився з роботою місцевого водоканалу. В місті впроваджуються найсучасніші технології знезараження питної води діоксидом хлору та гіпохлоритом натрію. Про це розповів міський голова.
«Цю нову технологію очистки води широко використовують передові країни Європи, для України її адаптували науковці з Дніпра. На першому етапі діоксид хлору знезаражує воду та усуває бактерії, потім вода очищається гіпохлоритом натрію. Цей спосіб зменшує ризики виникнення аварійних ситуацій, пов’язаних із хлором, забезпечує екологічність процесу. Після такої обробки водопровідна вода не поступається кращим світовим зразкам, а головне безпечна для людей, – розповів міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков. – Ми розуміємо, що трубопровід теж треба змінити. Тому разом із НЕФКО розробили проєкт на 500 тисяч євро із реконструкції тепломереж, обладнання, насосних станцій, щоб покращити не лише якість води, а й зменшити її собівартість».
Підпишіться, щоб отримувати листи.