18 травня 2020, 14:54
В області триває робота з призначення допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам-підприємцям
В області Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та територіальними управліннями соціального захисту населення організована щоденна робота щодо прийому документів та призначення допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам-підприємцям 1 та 2 групи платників єдиного податку.
На сьогоднішній день за призначенням допомоги звернулось 1640 фізичних осіб-підприємців. Допомогу призначено 1435 сім’ям.
У зв’язку з тим, що допомога призначається з місяця звернення, Департаментом соціального захисту населення встановлено щоденний моніторинг із метою виявлення всіх сімей, які мають право на призначення допомоги, своєчасної її призначення та виплати.
В області запроваджено чотири способи подання документів на призначення допомоги, а саме:
Для призначення допомоги подається заява за встановленою формою (http://plsz.gov.ua/download/zayava_fop.doc) .
До заяви необхідно додати:
- копії свідоцтв про народження кожної дитини віком до 10 років;
- довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу форми ОК-7).
Довідку ОК-7 можна отримати, залишивши відповідну заяву у дистанційних скриньках, розташованих у територіальних відділах Пенсійного фонду України або отримати через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України з використанням електронного підпису за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/.
- копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземців та особи без громадянства);
- копію рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).
Допомога призначається на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого на дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, а саме:
- на дітей віком до 6 років – 1779 грн;
- на дітей віком від 6 до 10 років – 2218 грн.
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації
Підпишіться, щоб отримувати листи.