22 травня 2020, 11:37
У Полтаві вшанували Симона Петлюру
У дні вшанування пам’яті Симона Петлюри та напередодні Дня Героїв в Полтаві поклали квіти до пам’ятної дошки на місці, де знаходилася садиба Петлюр на колишній вулиці Загородній, та до меморіальної дошки на будівлі Полтавської державної аграрної академії.
«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять відомого політичного діяча, військового, який був основоположником боротьби за незалежність нашої держави. Нині, коли Україна, відстоює свої кордони на сході, важливо пам’ятати таких людей, як Симон Петлюра. Петлюра був лідером українського визвольного руху. Тому важливо згадувати та вшанувати пам'ять таких людей», – сказала заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.
Вона повідомила, що Симону Петлюрі. Вже обрали кілька можливих локацій для реалізації проєкту..
Також участь у заході взяли представники інституту Національної пам’яті України, Департаментів культури, мистецтв і туризму та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю.
Dsc 1111 Copy
Dsc 1125 Copy 0
Dsc 1129 Copy 0
Dsc 1135 Copy
Dsc 1139 Copy
Dsc 1148
Підпишіться, щоб отримувати листи.