25 травня 2020, 17:13
Із початку року полтавські експерти прийняли до опрацювання близько 9,5 тисячі проектів землеустрою в межах пілоту із запровадження принципу екстериторіальності
Із початку 2020 року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти Держгеокадастру у Полтавській області розглянули 9 492 проекти землеустрою. Позитивну оцінку експертів отримали 7 589 проектів, негативну – 1 903 примірники землевпорядної документації.
За цей же період на погодження до інших областей територіальні органи Держгеокадастру у Полтавській області направили 9 970 проектів землеустрою.
У регіоні 41 працівник територіальних органів отримав статус експерта.
Довідково:
Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Розгляд, погодження або відмову в погодженні проектів землеустрою здійснюють працівники територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.
Пресслужба Головного управління
Держгеокадастру у Полтавській області
Підпишіться, щоб отримувати листи.