28 травня 2020, 09:41
Від початку карантину в Полтавській області зафіксували 268 випадків захворювання
Новий випадок захворювання на COVID-19 діагностували на Полтавщині за останню добу. Від початку карантину зафіксували 268 випадків інфікування.
Уже одужали від корона вірусу 243 жителі області, продовжують хворіти 12 людей, повідомив на своєму телеграм-каналі голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.
У яких містах і районах були зафіксовані випадки: Кременчук – 108, Полтава – 40, Кременчуцький район – 33, Миргородський район – 14, Горішні Плавні – 13, Кобеляцький район – 12, Зіньківський район – 10, Полтавський район – 7, Глобинський і Карлівський райони – по 5, Лубни – 4, Чутівський район – 4, Лубенський і Козельщинський райони – по 3, Пирятинський та Оржицький райони – по 2, Машівський, Котелевський і Хорольський райони – по 1.
Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим коронавірусом, становить 0,66%.
Підпишіться, щоб отримувати листи.