12 червня 2020, 17:45
Динаміка епідемічної ситуації, пов’язаної з захворюванням на коронавірус, на Полтавщині залишається позитивною
Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. Провів його заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.
На засіданні розглянули такі питання: про епідемічну ситуацію на території області в умовах послаблення карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, про запобігання виникненню нещасних випадків на водних об’єктах області під час купального сезону, про ситуацію з непридатними хімічними засобами захисту рослин на території області.
Заступник директора державної устави «Полтавський обласний лабораторний центр» Анатолій Журавльов розповів про динаміку щодо епідемічної ситуації, пов’язаної з захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
«Нині Полтавська область відповідає всім критеріям щодо послаблення протиепідемічних заходів. За час карантину зафіксовано 278 випадків захворювання, нині фактично хворіють 7 осіб. За добу проведено 144 ПЛР-дослідження і 614 тестувань ІФА. Заповнюваність ліжкомість в області – 0,93%», – повідомив Анатолій Журавльов.
Нині вирішується питання щодо тестування на коронавірус призовників.
Заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін повідомив, що з початку року в області на водоймах загинули 16 осіб. Нині відбуваються профілактичні рейди й перевірка пляжів і місць масового відпочинку біля водойм.
За результатами доповідей та з урахуванням обговорення регіональна комісія вирішила:
заборонити купання в необладнаних місцях та в зоні гідроспоруд, встановивши відповідні щити з попередженням про небезпеку для життя і заборону купання;
зобов’язати власників та відповідальних за місця масового відпочинку населення на водних об’єктах створити сезонні рятувальні пости, укомплектувати їх підготовленими рятувальниками, необхідним спорядженням і майном, засобами зв’язку і аптечками для надання першої долікарської медичної допомоги, забезпечити їх постійну готовність до виконання заходів по рятуванню людей;
посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо правил безпечного поводження на водних об’єктах області.
Також доручили поновити в районах постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, які мають провести інвентаризацію непридатних хімічних засобів захисту рослин щодо наявності на підзвітній території та надати акти інвентаризації за результатами своєї роботи обласній постійно діючій комісії з питань поводження з безхазяйними відходами для вирішення питання про подальше поводження з відходами.
Підпишіться, щоб отримувати листи.