16 липня 2020, 10:29
Відбулася колегія Департаменту освіти і науки
Під головуванням директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віти Ковальської 15 липня відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки в оновленому складі, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 08.07.2020 № 353.
На розгляд колегії було винесено 15 актуальних питань з найважливіших напрямків освітньої діяльності. Засідання колегії відбулося в онлайн-режимі.
Зокрема, розглянули питання створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки в частині об’єднання закладів та особливостей управління реформованим закладом на прикладі Вищого професійного гірничо-будівельного училища.
Про створення опорних шкіл – як механізму реформування системи загальної середньої освіти та упорядкування шкільної мережі – розповіла Ірина Михайлюк, головний спеціаліст відділу загальної середньої, дошкільної, спеціальної та інклюзивної освіти ДОН.
Також обговорили розвиток компетентності вчителів у системі післядипломної освіти; стан травматизму учасників освітнього процесу в закладах освіти в 2019 році.
Підпишіться, щоб отримувати листи.