19 липня 2020, 10:48
За минулу добу на Полтавщині зафіксували 3 нові випадки захворювання на коронавірус
Загалом одужали вже 310 жителів області, продовжують лікування 28 людей.
Від початку карантину на Полтавщині зафіксували 351 випадок захворювання.
У яких містах і районах були зафіксовані ці випадки: Кременчук – 125, Полтава – 75 (2 нові випадки), Кременчуцький район – 33, Кобеляцький район – 17, Полтавський район – 16, Горішні Плавні – 15, Миргородський район – 15, Зіньківський район – 10, Лубни – 7, Глобинський, Чутівський і Карлівський райони – по 5, Пирятинський та Оржицький райони – 4, Лубенський, Хорольський і Козельщинський райони – по 3, Машівський район – 2, Решетилівський район – 2, Гадяцький район – 1 (1 новий випадок), Котелевський район – 1.
Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 5,3%.
Більше новин про Полтавщину на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова: https://t.me/synegubov
Підпишіться, щоб отримувати листи.