05 серпня 2020, 12:03
На онлайн-марафоні презентували «гастрономічні магніти» Полтавщини
На базі Департаменту культури і туризму обласної державної адміністрації відбувся онлайн-марафон «Смачна Полтавщина».
Представники зелених садиб, ресторанів, музею народної гастрономії, майстри кулінарних особливостей регіону презентували «гастрономічні магніти» й майстер-класи з їх виготовлення. Також до заходу долучилися надавачі туристичних послуг, які в подальшому планують включити ці локації в маршрути.
«У нинішніх умовах проводимо заходи онлайн. Хотілося б вже зустрітися і не лише побачити та почути про різні смаколики, а й скуштувати їх. Всі люблять попоїсти! Полтавщині є чим здивувати. Приємно, що наш регіон багатий на майстрів, які готують смачну їжу. Хочеться трохи розширити загальну думку про те, що Полтавщина – це тільки галушки. Звичайно, ця страва невід’ємна частина нашої кухні, але маємо більш широкий асортимент наїдків, саме те, чого немає в інших регіонах», – наголосила заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.
Під час заходу, зокрема, відкрили маловідомих надавачів послуг із гастрономії широкому туристичному загалові.
Оксана Дорошенко з Більська виготовляє «котелевські пряники». Її вироби вже не раз ставали переможцями різних всеукраїнських конкурсів.
«Про цю майстриню мало відомо саме в туристичних колах. Учасники нашої школи побачили ці шедеври, і, сподіваюся, захочуть поїхати та на власні очі побачити пряники і їх скуштувати. Також у форматі цього заходу вперше відкрили винороба, який презентує бренд «Вина від дяді Толі». Всю сировину він закуповує на заході Україні. А вже сам продукт виготовляє за полтавськими технологіями. Він не тільки пропонує скуштувати вина, а й розповісти про технологію їх виготовлення», – розповіла начальник відділу туризму і розвитку музейної справи Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Лілія Федорченко.
Також свою продукцію презентували й представники вже сформованих гастрономічних брендів. Наприклад, у туркомплексі «Турист» створено інтерактивний музей народної гастрономії. Там пропонують дегустацію страв з «Енеїди» Івана Котляревського.
«Готуємо юшку, качану кашу. Проводимо майстер-класи з приготування галушок і вареників. У нашому музеї є різні інтерактивні заходи. Маємо багато старовинного одягу. Все це можуть приміряти наші гості. Також ми проводимо вечорниці. В залі можуть розміститися до 20 людей. Наш музей внесено до туристичного маршруту «Шляхами полтавської галушки», – розповіла ініціаторка створення музею Лариса Оніщук.
Після онлайн-марафону всі відеоматеріали будуть локалізовані та створять окремий медійний продукт, що буде надісланий усім туристичним організаціям для подальшої реклами такої продукції.
Img 0634 Kopirovat
Img 0642 Kopirovat
Img 0644 Kopirovat
Підпишіться, щоб отримувати листи.