10 серпня 2020, 09:35
За минулу добу на Полтавщині зафіксували три нові випадки захворювання на COVID-19
Загалом від початку карантину в області діагностували 497 випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Одужали вже 353 жителі області, продовжують лікування 129 людей.
Географія поширення інфекції:
Кременчук – 143, Полтава – 132 (1 новий випадок), Кременчуцький район – 33, Горішні Плавні – 31, Кобеляцький район – 23, Полтавський район – 20, Гадяч – 19 (1 новий випадок), Миргородський район – 15, Зіньківський район – 10, Лубни – 9, Гадяцький район – 8 (1 новий випадок), Машівський район – 7, Чутівський район – 6, Оржицький, Карлівський і Глобинський райони – по 5, Лохвицький, Козельщинський і Пирятинський райони – по 4, Решетилівський, Котелевський, Лубенський і Хорольський райони – по 3, Диканський район – 2.
Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 13,2%.
Більше новин про Полтавщину – на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov.
Підпишіться, щоб отримувати листи.