• Перейти до основного вмісту
arrow
Головна
Новини

Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС

10 серпня 2020, 12:25

  • Пресслужба ОДА
5F310afe42fbf429065922 820X360

Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС

Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС

 

Обговорювалися, зокрема, питання зміни стратегії боротьби з COVID-19, збільшення тестування населення, посилення контролю за дотриманням умов самоізоляції та відслідковування можливих контактів.

У понеділок, 10 серпня, під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Денис Шмигаль зазначив, що, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, Уряд запроваджує щоденну роботу державної комісії ТЕБ та НС та посилює заходи контролю за дотриманням правил карантину. 

За словами Прем’єр-міністра, до 15 вересня 2020 року кількість щоденних ПЛР-тестувань має збільшитися до 30 тисяч. Також має бути запроваджена категоризація осіб, що тестуються.

«Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіції, лікарів, учителів та деяких інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати більш детальну статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше», — зазначив Глава Уряду.

Ще одним завданням Уряду, як відзначив Денис Шмигаль, має бути удосконалення так званої системи «Виявлення-тестування-ізоляція-контакти». Зокрема, створення системи відслідковування контактних осіб шляхом опитування.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що, станом на сьогодні, на самоізоляції перебуває понад 28 тисяч активних хворих на COVID-19 та майже 100 тисяч контактних осіб.

«В середньому, на кожен випадок ми маємо по 4-5 контактних осіб. Важливо, щоб усі без винятку люди, які є контактними, перебували на самоізоляції згідно з встановленими правилами через використання додатку «Дій вдома», — підкреслив Максим Степанов.

За результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Прем’єр-міністр доручив:

— опрацювати механізм відрядження епідеміологів Держпродспоживслужби до лабораторних центрів МОЗ для проведення епідемічних розслідувань;

— керівникам ОДА і Міністерству охорони здоров’я активізувати роботу щодо збільшення кількості ліжкомісць із підведеним киснем у лікарнях другої хвилі приймання хворих на COVID-19. Зараз у таких лікарнях наявно 10,3 тис. ліжкомісць, а також 1442 апарати штучної вентиляції легень;

— Національній поліції щоденно під час засідання Комісії надавати звітність про проведені перевірки щодо дотримання карантинних правил;

— Міністерству цифрової трансформації щоденно надавати інформацію щодо кількості встановлень додатку «Дій вдома».

Поділитись

Теги

уряд

Новина за темою

Освітяни і соціальні працівники отримають підвищені зарплати — Уряд розподілив між регіонами 6,6 млрд грн
10/08/2020
Молодь з малих територіальних громад має можливість отримати гранти Президента України
10/08/2020
220 млн грн спрямував Уряд на потреби Сил оборони
10/08/2020

Останні новини

Більше новин
«Грант на виробництво переробної промисловості»: підприємці Полтавщини цьогоріч залучили 31,4 млн грн «Грант на виробництво переробної промисловості»: підприємці Полтавщини цьогоріч залучили 31,4 млн грн
25/06/2026
Делегація Полтавщини бере участь у Конференції з питань відновлення України URC 2026 у Ґданську
25/06/2026
Актуальні новини, пов’язані з європейською інтеграцією України та підтримкою ЄС
25/06/2026
На Полтавщині триває будівництво інженерного захисту об’єктів критичної інфраструктури
25/06/2026
Реєстрація народження дитини: що варто знати батькам
25/06/2026
Митників Полтавщини привітали з професійним святом
25/06/2026
Безбар’єрність — про рівний доступ до інформації для кожного
25/06/2026
Олена Зеленська розповіла британським журналістам про життя українських дітей в умовах російської агресії
25/06/2026
Інформаційні матеріали до Дня Конституції України – 2026
25/06/2026

Надсилаємо насвіжіший дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Офіційний веб-сайт

Адреса:

36014, Полтава, вулиця Соборності, 45

Телефон для звернень громадян

0 800 502 230

Електронна пошта

[email protected]

Гаряча лінія

112

ОВА

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Технічна підтримка сайту

[email protected]

Розроблено в

За підтримки

Мапа сайту