12 серпня 2020, 15:10
Бізнес запускає всеукраїнський проєкт «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу»
Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України, запускають системну комплексну програму «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу».
Мета проєкту — розповісти майбутнім підприємцям про тренди в спортивній індустрії та допомогти створити власний бізнес, а також поглибити знання діючих підприємців щодо розвитку бізнесу в спортивній індустрії.
Проєкт передбачає:
безкоштовні вебінари та воркшопи від лідерів ринку
безкоштовні антистрес-тренування на відкритому повітрі для підприємців та тих, хто мріє ними стати
автограф-сесії з відомими спортсменами та розіграші приємних подарунків
освітні проєкти від партнерів Дія.Бізнес
Перший вебінар в рамках проєкту відбудеться 17 серпня 2020 року на Facebook-сторінці Дія.Бізнес. Тема: «Як побудувати успішний спортивний бізнес в Україні?».
Зареєструйтесь, щоб отримувати нагадування https://forms.gle/TdtkZKd6nfuCUZtcA
Нагадаємо, що 28 липня 2020 року Мінцифра підписала меморандум про співпрацю з Федерацією дзюдо України. 20 липня 2020 року Мінцифра підписала меморандум про співробітництво з Українською асоціацією футболу. 10 липня 2020 року Мінцифра підписала меморандум з Федерацією боксу України.
Міністерство та Комітет цифрової трансформації України
Підпишіться, щоб отримувати листи.