14 серпня 2020, 12:27
В обласному центрі привітали археологів
У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського з професійним святом привітали археологів.
«Археологія - наука, яка пізнає історію людства на основі вивчення пам'яток минулих часів. Це цікава та непроста професія. Цього року, навіть в умовах карантину, ми провели VI Міжнародну літню польову археологічну школу. Приємно, що цією справою цікавиться молодь. Тож всім археологам і причетним до цієї професії бажаю цікавих, унікальних та цінних знахідок. Не втрачати вдачі та натхнення», – сказала заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.
Подяками та грамотами відзначили кращих науковців, археологів, краєзнавців, волонтерів та колектив Більської археологічної експедиції Інституту археології НАН України.
У виставковій залі музею влаштували виставку артефактів, які знайшли в зоні реконструкції автомобільних шляхів області. Зокрема, від Полтави до Чутового, а також у межах Решетилівського району, та предмети з Більського городища.
Нагадаємо, професійне свято День археолога відзначається 15 серпня.
1 479
Img 1750
Img 1771
Img 1772
Img 1796 0
Підпишіться, щоб отримувати листи.