15 серпня 2020, 09:51
За минулу добу на Полтавщині зафіксували 12 нових випадків захворювання на COVID-19
Загалом від початку карантину в області діагностували 544 випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Одужали вже 399 жителів регіону. Продовжують лікування 130 людей.
Географія поширення інфекції:
Полтава – 152 (9 нових випадків), Кременчук – 147, Горішні Плавні – 36 (1 новий випадок), Кременчуцький район – 33, Кобеляцький район – 24, Миргородський район – 20 (1 новий випадок), Гадяч – 20 (уточнені дані), Полтавський район – 20, Зіньківський район – 12, Лубни – 10, Гадяцький район – 8, Машівський район – 7, Козельщинський район – 6 (1 новий випадок), Глобинський і Чутівський райони – по 6, Пирятинський, Оржицький і Карлівський райони – по 5, Лохвицький район – 4, Великобагачанський район – 3, Решетилівський, Котелевський, Лубенський і Хорольський райони – по 3, Диканський район – 2, Гребінківський район – 1.
Більше новин про Полтавщину – на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov.
Підпишіться, щоб отримувати листи.