23 серпня 2020, 11:45
За минулу добу на Полтавщині зафіксували 6 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу
Загалом від початку карантину в області діагностували 642 випадки захворювання на COVID-19. Одужали 449 жителів регіону. Продовжують лікування 177 людей.
Географія поширення інфекції:
Полтава – 204 (4 нові випадки), Кременчук – 152, Горішні Плавні – 36, Кременчуцький район – 33, Полтавський район – 30, Кобеляцький район – 25, Миргород – 24 (1 новий випадок), Гадяч – 23, Зіньківський район – 14, Лубни – 13, Гадяцький район – 9, Глобинський район – 8, Козельщинський і Машівський райони – по 7, Чутівський район – 6, Лубенський, Лохвицький, Пирятинський, Оржицький і Карлівський райони – по 5, Диканський район – 4 (1 новий випадок), Решетилівський, Хорольський, Великобагачанський і Котелевський райони – по 4, Гребінківський район – 3, Миргородський район – 2, Шишацький район – 1.
Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 14,5%.
Більше новин про Полтавщину – на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov.
Підпишіться, щоб отримувати листи.