27 серпня 2020, 11:02
За минулу добу на Полтавщині зафіксували 11 нових випадків захворювання на COVID-19
Загалом від початку карантину в області діагностували 695 випадків захворювання на COVID-19. Всього зареєстровано 18 випадків смерті, нових за добу – 1 (Чутівський район).
Одужали 483 жителі регіону. Продовжують лікування 194 людини.
Географія поширення інфекції:
Полтава – 235 (5 нових випадків), Кременчук – 153 (1 новий випадок), Горішні Плавні – 38, Кременчуцький район – 33, Полтавський район – 31, Кобеляцький район – 25, Миргород – 24, Гадяч – 23, Зіньківський район – 15, Лубни – 14, Гадяцький район – 10, Глобинський район – 10, Машівський район – 10 (2 нові випадок), Гребінківський і Козельщинський райони – по 7, Котелевський район – 6 (1 новий випадок), Лохвицький район і Чутівський райони – по 6, Лубенський, Пирятинський, Оржицький і Карлівський райони – по 5, Диканський, Решетилівський, Хорольський і Великобагачанський райони – по 4, Шишацький район – 3 (2 нові випадки), Миргородський район – 2, Новосанжарський район – 1.
Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 15,8%.
Більше новин про Полтавщину – на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov.
Підпишіться, щоб отримувати листи.