27 вересня 2020, 08:42
Вітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем машинобудівника
Шановні працівники машинобудівної промисловості!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника!
Завдяки вашому високому професіоналізму, майстерності, досвіду та сумлінній праці виробляється сучасна, якісна, конкурентоспроможна продукція, яка користується попитом не лише в Україні, а й за її межами.
Підприємства галузі зосереджують найбільший в області виробничий та інтелектуальний потенціал, активно беруть участь у виконанні соціальних програм, створенні нових робочих місць, підтримують розвиток культури, спорту, туризму, молодіжного дозвілля.
Шановні трудівники і ветерани машинобудування, прийміть щиру вдячність за вашу працю, творчість і наполегливість у розвитку виробництва, підвищенні якості продукції!
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добра, миру та достатку!
Олег СИНЄГУБОВ,
голова Полтавської обласної
державної адміністрації
Підпишіться, щоб отримувати листи.